Quick Links

Skip to main content Skip to navigation

Main Navigation

Top

District

Home > breadcrumbs: District >

Working...

Ajax Loading Image

 


Skip image

 Story image 1_0
5cb76d5139f3c Front Row (Left to Right) 1st Grade- 1st Place- Zachary Jenkins 2nd Place- Lauren Parker 3rd Place- Kace Meyer 2nd Grade 1st Place- Elijzah Sandoval (not pictured) 2nd Place- Isaiah Brown 3rd Place- Alexis Bell 3rd Grade 2nd Place- Sawyer Barnett 1st Place- Jordan Burton 3rd Place- Makhien Falls 2nd Row (Left to Right) 4th Grade 1st Place- Brynlee Reische 2nd Place- Paola Gonzalez 3rd Place- Abby Clubine 5th Grade 1st Place- Dakota Strickland 2nd Place- Zoey Wattenbarger 3rd Place- October Swan (not pictured) 3rd Row (Left to Right) 6th Grade 3rd Place- Katelyn Burbank 2nd Place- Eva Wilson 1st Place- Maleena Sims
Front Row (Left to Right) Mark Beirne- 3rd Place High School Sculpture Grace Dorsey- 1st Place Sculpture, 2nd Place Sculpture and 2nd Place High School Mixed Media Sophie Kussman- 2nd Place High School Landscapes Mariah Cruse- 1st Place High School Mixed Media and 3rd Place High School Painting Alyssa Pulley- 1st Place High School Landscapes, 1st Place High School Portraits 2nd Row (Left to Right) Jenna Sparks- 3rd Place High School Mixed Media Makaylee Patterson- 1st Place High School Painting and 3rd Place High School Drawing Hadley VanDeventer- 2nd Place High School Portrait Abigail Dorsey- 2nd Place High School Painting Taylee Buie- 1st Place High School Drawing and 3rd Place High School Landscapes 3rd Row (Left to Right) Dalton Pulley- 3rd Place High School Portraits Noah Link- 2nd Place High School Drawing Cleo Davis- 2nd Place 8th Grade Art Hannah Rice- 1st and 3rd Place 8th Grade Art 4th Row (Left to Right) Kelli Kussmann- 2nd place 7th Grade Art Jayci Stephenson- 3rd Place 7th Grade Art Allyson Sims- 1st Place 7th Grade Art
Front Row (Left to Right) 1st Grade- 1st Place- Zachary Jenkins 2nd Place- Lauren Parker 3rd Place- Kace Meyer 2nd Grade 1st Place- Elijzah Sandoval (not pictured) 2nd Place- Isaiah Brown 3rd Place- Alexis Bell 3rd Grade 2nd Place- Sawyer Barnett 1st Place- Jordan Burton 3rd Place- Makhien Falls 2nd Row (Left to Right) 4th Grade 1st Place- Brynlee Reische 2nd Place- Paola Gonzalez 3rd Place- Abby Clubine 5th Grade 1st Place- Dakota Strickland 2nd Place- Zoey Wattenbarger 3rd Place- October Swan (not pictured) 3rd Row (Left to Right) 6th Grade 3rd Place- Katelyn Burbank 2nd Place- Eva Wilson 1st Place- Maleena Sims

Art Show Winners

April 17, 2019

Congratulations to all Art Show Winners!!

Back To Top